ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

شرایط ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم با توجه به حذف آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای سال تحصیلی 97-98 ، توسط مرکز سنجش آموزش و پرورش اعلام شد.

برای مشاوره ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

شرایط ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

بر این اساس به اطلاع دانش آموزان داوطلب تحصيل در پايه هفتم دبيرستانهاي استعدادهاي درخشان و اولياي محترم آنان مي رساند که وزارت آموزش و پرورش به منظور انتخاب دانش آموزان واجد شرايط نسبت به سنجش هوش داوطلبان اقدام مي نمايد.

زمان ثبت نام برای ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش برای ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از تاريخ 19 لغايت 24 خرداد ماه می باشد. (جزئیات بیشتر از چگونگی ثبت نام متعاقبا اعلام می گردد)

برای پیگیری اخبار تیزهوشان پایه ششم به هفتم عضو کانال های تلگرامی و سروش تیزهوشان شوید.

سامانه ثبت نام ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون هوش ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم باید به سامانه اینترنتی hoosh.medu.ir مراجعه نمايند. ثبت نام سنجش هوش به صورت اینترنتی و توسط داوطلب یا اولیا وی انجام می گیرد.
در صورتی که درباره ثبت نام آزمون سنجش ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم سوالی دارید ، می توانید با مشاوران شریف تماس بگیرید و یا می توانید ثبت نام خود را به مشاوران شریف بسپارید.

زمان برگزاری آزمون ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

سنجش هوش داوطلبان برای ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ، همزمان در سراسر كشور در تاريخ 5 مرداد 97 به انجام مي رسد و اسامي پذيرفته شدگان در نيمه دوم شهريورماه اعلام خواهد شد ، براي موفقيت در اين فرايند نيازي به مطالعه منابع درسي و يا غير درسي و يا شركت در كلاس هاي تقويتي نيست و خانواده ها از هزينه كردن منابع خود در اين مسير اجتناب نمایند.

ضمناً چنانچه پذيرفته شدگان قبلا در مدارس غير دولتي ثبت نام شده باشند در فرايند انتقال آنها به مدارس استعدادهاي درخشان هزينه اي به خانواده ها تحميل نخواهد شد.

برای مشاوره ورود به مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای