ویرایش اطلاعات مدارس شاهد

بسیاری از دانش آموزان و اولیا آن ها پس از انجام ثبت نام مدارس شاهد ، متوجه اشتباهاتی در اطلاعات وارد شده می شوند و یا فراموش می کنند تا اطلاعاتی را وارد کنند ، که در هر دو صورت باعث سردرگمی و نگرانی آن ها می شود. اما امکان ویرایش اطلاعات مدارس شاهد ، این امکان را برای اصلاح به داوطلب می دهد.
در زیر اطلاعاتی را در این زمینه برای شما قرار دادیم و در پایان می توانید تمامی سوالات خود را در مورد مدارس شاهد از مشاوران شریف بپرسید. همچنین می توانید با مشاوران شریف تماس بگیرید و ثبت نام مدارس شاهد خود و یا ویرایش اطلاعات خود را به آن ها بسپارید.

جهت اطلاع از ویرایش اطلاعات مدارس شاهد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

جهت عضویت در کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتی کلیک کنید

زمان ویرایش اطلاعات مدارس شاهد

ویرایش اطلاعات مدارس شاهد هم زمان با زمان ثبت نام مدارس شاهد امکان پذیر می باشد و تا پایان زمان ثبت نام مدارس شاهد ادامه دارد. در واقع در زمان ثبت نام هر داوطلب پس از ثبت نام مدارس شاهد ، متوجه هرگونه اشکالی در اطلاعات ثبت نام شد ، می تواند مجدد به سامانه ثبت نام مراجعه کند و با ورود به سامانه اطلاعات خود را ویرایش کند. امکان تمدید زمان ثبت نام مدارس شاهد و ویرایش اطلاعات مدارس شاهد نیز وجود دارد.

نحوه ویرایش اطلاعات مدارس شاهد

مطابق با مراحل ثبت نام ، هر دانش آموز یا اولیا دانش آموز می تواند بعد از ثبت نام مدارس شاهد ، جهت ویرایش اطلاعات ، مجددا به سامانه ثبت نام مراجعه کند ، اطلاعات قسمت مربوطه را ویرایش کند و مجددا اطلاعات را ثبت نهایی کند و از سامانه فایل یا پرینت جدیدی از اطلاعات ویرایش شده از سامانه بگیرد.

سامانه ویرایش اطلاعات مدارس شاهد

سامانه ویرایش اطلاعات مدارس شاهد ، همان سامانه ثبت نام saja.medu.ir می باشد و سامانه دیگری برای ویرایش اطلاعات وجود ندارد.

توجه:
حتما بعد از ویرایش اطلاعات آن ها را ثبت نهایی کنید و بعد از تایید نهایی سامانه ثبت نام مدارس شاهد saja.medu.ir ، و اطمینان از تغییر موارد مد نظر از سامانه خارج شوید.
می توانید ویرایش اطلاعات مدارس شاهد خود را به مشاوران شریف بسپارید و فایل نهایی را دریافت کنید.

 

به دانش آموزان توصیه می کنیم مطالب زیر را نیز مطالعه کنند:

ثبت نام مدارس شاهد

شرایط ثبت نام و پذیرش مدارس شاهد

شهریه مدارس شاهد

نتایج مدارس شاهد

برای مشاوره ویرایش اطلاعات مدارس شاهد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای