کارت ورود به جلسه تیزهوشان

کارت ورود به جلسه تیزهوشان : برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیاء گرامی از نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان به توضیحاتی در این زمینه می پردازیم. در آخر اگر در این مورد سوالی داشتید یا برای دریافت کارت ورود به جلسه با مشکلی مواجه شدید؛ می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره کارت ورود به جلسه تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید

زمان دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از یک هفته قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان بر روی سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان قابل دریافت می باشد. (آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان برگزار می گردد ، لذا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز برای هر دو یک زمان می باشد). تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان پایه نهم 11 خرداد ماه می باشد که کارت ورود به جلسه از تاریخ 5 خرداد ماه قابل دریافت است. و برای آزمون تیزهوشان ششم براساس آخرین اخبار ، امسال برگزار نمی گردد. برای اطلاع از آخرین اخبار تیزهوشان ششم کلیک کنید.

نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.medu.ir صورت می پذیرد. علاوه برسامانه مذکور سایت دیگری برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان وجود ندارد.

تطبیق مشخصات کارت ورود به جلسه تیزهوشان

پس از دریافت کارت ورود به جلسه باید مشخصات روی کار را بررسی کنید و در صورت مغایرت از طریق راه های پیگیری که روی سامانه تعریف می شود ؛ نسبت به اصلاح کارت اقدام کنید. سعی کنید در روز های ابتدایی اقدام به دریافت کارت نمایید تا در صورت وجود اشکال فرصت کافی برای اصلاح مشخصات خود را داشته باشید.

سامانه دریافت کارت جلسه ورود به جلسه تیزهوشان

تنها سامانه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir می باشد که برای دریافت کارت به این سامانه مراجعه نمایید. همچنین برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان می توانید با مشاوران شریف تماس بگیرید.

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای