نتایج نمونه دولتی

نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸

از آنجا که داوطلبان و اولیاء گرامی آن ها بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم پیگیر نتایج آزمون می شوند؛ در این مطلب به ارائه مطالبی جهت اطلاع دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ، سامانه دریافت نتایج نمونه دولتی ، پاسخنامه آزمون نمونه دولتی ، اعتراض به نتایج نمونه دولتی ، لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی و نحوه ثبت نام در مدارس نمونه دولتی مطالبی را بیان کنیم.

جهت اطلاع از نتایج نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

جهت عضویت در کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتی کلیک کنید

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی ۹۷-۹۸ پایه نهم

آزمون نمونه دولتی اوایل خرداد ماه برای پایه  نهم به دهم برگزار می شود و بسیاری از داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و از آن جایی که اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج ندارند ممکن است دچار سردرگمی شوند.

نتایج آزمون نمونه دولتی امسال با توجه به تغییرات صورت گرفته در دهه آخر تیرماه برای پایه نهم اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد. از این رو داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی مطلع باشند که تا قبل از این زمان نتیجه ای اعلام نخواهد شد.

اما در صورتی که دانش آموزان قصد دارند تا از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس آزمون های سال های گذشته اطلاعاتی کسب کنند می توانند با مشاوران ما در مرکز مشاوران شریف تماس بگیرند.

 

سامانه دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی

با توجه به تغییرات صورت گرفته در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم برای امسال آزمون به صورت هماهنگ کشوری برگزار گردید؛ و سامانه ثبت نام نمونه دولتی ، دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی و اعلام نتایج نمونه دولتی نیز به صورت کشوری می باشد. داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم جهت دریافت نتایج آزمون می توانند به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند.

تنها سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سایت azmoon.medu.ir می باشد.

پاسخنامه آزمون نمونه دولتی

در زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی علاوه بر کارنامه، پاسخنامه داوطلب نیز بر روی سیستم بارگذاری می شود تا دانش آموز نحوه پاسخگویی به سوالات را با پاسخنامه صحیح آزمون مقایسه کند و در صورتی که مغایرتی بین امتیاز آزمون خود با آنچه در کارنامه آمده مشاهده کند؛ بتواند نسبت به آن اعتراض کند. برخی از استان ها نیز همراه با اعلام نتاج، سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون را منتشر می کنند و در اختیار دانش آموزان قرار می دهند.

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی

همزمان با اعلام نتایج نمونه دولتی یا چند روز بعد از اعلام نتایج، سامانه اعلام نتایج این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که چنانچه نسبت به آزمون خود چه به تراز آزمون یا به سوالات هر درس از آزمون اعتراض دارند، اعتراض خود را ثبت نموده و نتایج آن معمولا یک هفته بعد از ثبت اعتراض از طریق همان سامانه بتوانند دریافت کنند. جهت کسب اطلاع بیشتر در زمینه اعتراض به آزمون نمونه دولتی اینجا کلیک کنید و یا با مشاوران ما تماس بگیرید.

لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی

با توجه به پیگیری های دانش آموزان و اولیاء آن ها در مورد نحوه بذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم و نمونه دولتی نهم به دهم در سال های گذشته ، این نکته را ذکر می کنیم که زمان اعلام لیست ذخیره های نمونه دولتی معمولا دو هفته بعد از اعلام اسامی پذیرفته شدگان اصلی می باشد. همچنین ذکر این نکته که ممکن است لیست ذخیره برای برخی از استان ها در یک مرحله و برای برخی دیگر از استان ها در دو مرحله صورت منتشر شود. نحوه انتشار لیست ذخیره های نمونه دولتی نیز برای استان ها متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و یا اینجا کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در مدارس نمونه دولتی

همزمان با اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي نمونه دولتی مورد نظر، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام ( شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه ششم یا نهم و … ) آزمون به اطّلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان آزمون نمونه دولتی در دبیرستان های دورۀ اوّل و دوم متوسطه، تا قبل از اعلام لیست ذخیره ها (معمولا ۲ الی ۳ هفته بعد از اعلام نتایج) می باشد. بعد از این زمان ثبت نام صورت نمی پذیرد.

سامانه دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی

 تنها سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی سامانه اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد. که از سراسر کشور قابل دسترس می باشد.

جهت مشاوره نتایج نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای