کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان

با توجه به تغییرات آزمون تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم و تغییر در زمان و نحوه برگزاری آزمون و همچنین سایت ثبت نام ، برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیاء گرامی از زمان و نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان مطالبی را بیان می کنیم. در آخر اگر در این مورد سوالی داشتید یا برای دریافت کارت ورود به جلسه ؛ می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای مشاوره کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای خرید فایل pdf جزوه هوش تیزهوشان ششم مشاوران شریف کلیک کنید.

تخصصی ترین جزوه آزمون سنجش هوش استعداد های درخشان ورودی پایه هفتم

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان

زمان برگزاری آزمون هوش تیزهوشان ششم به هفتم 5 مرداد ماه می باشد که به صورت هماهنگ کشوری راس ساعت 9 روز جمعه برگزار می گردد. سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان از 5 روز قبل از زمان برگزاری فعال می گردد که دانش آموزان یا اولیا آن ها برای دریافت کارت ورود به جلسه می توانند به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه نمایند. مکان برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان اعلام می شود. سایر موارد نیز به اطلاع دانش آموزان می رسد.

نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان به صورت اینترنتی می باشد و از طریق سامانه hoosh.medu.ir انجام می گیرد. این سامانه کشوری می باشد و سامانه یا سایت دیگری برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان وجود ندارد.

تطبیق مشخصات کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان

پس از دریافت کارت ورود به جلسه باید مشخصات روی کارت را بررسی کنید و با مشخصات شخصی و اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام مقایسه کنید و در صورت مغایرت از طریق راه های پیگیری که روی سامانه تعریف می شود ؛ نسبت به اصلاح کارت اقدام کنید. سعی کنید در روز های ابتدایی اقدام به دریافت کارت نمایید تا در صورت وجود اشکال فرصت کافی برای اصلاح مشخصات خود را داشته باشید.

سامانه دریافت کارت جلسه ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان

تنها سامانه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی hoosh.medu.ir می باشد که برای دریافت کارت به این سامانه مراجعه نمایید. همچنین برای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان می توانید با مشاوران شریف تماس بگیرید.

جهت اطلاع از کارت ورود به جلسه آزمون هوش تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

جهت عضویت در کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتی کلیک کنید

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای