مشاوره آزمون هوش تیزهوشان

تغییرات صورت گرفته در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سوالات زیادی برای دانش آموزان و اولیا آن ها بوجود آورده است. از جمله نحوه و زمان برگزاری آزمون هوش تیزهوشان ششم به هفتم. ذکر این نکته که داشتن هدف و تلاش برای موفقیت بدون همراهی مشاوری مجرب نتیجه دلخواه را بدست نمی دهد و ممکن است موفقیتی حاصل شود، اما همواره درصد آن پایین است. در مورد آزمون هوش تیزهوشان نیز صادق است. مشاوره آزمون هوش تیزهوشان برای موفقیت لازم است.

جهت مشاوره مشاوره آزمون هوش تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید

برای خرید فایل pdf جزوه هوش تیزهوشان ششم مشاوران شریف کلیک کنید.

تخصصی ترین جزوه آزمون سنجش هوش استعداد های درخشان ورودی پایه هفتم

زمان و نحوه برگزاری آزمون هوش تیزهوشان ششم

با توجه به اطلاعیه مرکز استعداد های درخشان ، زمان برگزار آزمون هوش تیزهوشان ششم به هفتم تیر ماه می باشد. آزمون به صورت تست هوش و استعداد برگزار می شود و سنجش از کتاب های درسی صورت نمی پذیرد. شرط ثبت نام در آزمون نیز کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس سال پنجم و ششم یا داشتن حداکثر مقیاس خوب در یک درس می باشد.

جهت اطلاع کامل در این زمینه می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

این نکته را در نظر بگیرید کسی را که میخواهد به یک قله صعود کند؛ اگر قبل از حرکت با فردی که قبلا تجربه صعود به قله را داشته و اطلاعات لازم در این خصوص را دارد، مشورت کند و از او کمک بگیرد، می تواند یک نقشه راه تهیه کند، وسایل و تجهیزات لازم را مهیا سازد، برای سفر برنامه ریزی کند، راه مقابله با شرایط بحرانی را یاد بگیرد، از خطرات راه اطلاع پیدا کند، از مسیر های اشتباه و نادرست آگاهی یابد و بسیاری از این قبیل موارد که باعث می شود در کنار لذت بردن از سفر خود، راه درست را بپیماید و در نهایت به قله برسد. همچنین داشتن اطمینان از مسیر و آگاهی کامل از موارد سفر باعث می شود تا فرد با دقت بیشتری جزئیات را ببیند و تجربیات بیشتری را کسب کند و در این راه به همسفران خود نیز کمک کند و آن ها را هم با خود به قله برساند.

حال فردی را تصور کنید که بدون کسب آگاهی های لازم و بدست آوردن اطلاعات و عدم فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز، اقدام به حرکت برای صعود به قله کند. چنین فردی در مسیر قطعا با مشکلات فراوانی مواجه می شود که ممکن است از سفر منصرف شود و یا حتی در مسیر دچار اتفاقاتی ناگوار گردد. نهایتا اینکه شاید، و فقط شاید به قله نیز برسد؛ اما در مسیر نه از زیبایی های آن استفاده کرده و نه توانسته تجربه ای درست از سفر خود بدست آورد. ضمن اینکه ممکن است برای افرادی که همراه او بوده اند دردسر های زیادی نیز بوجود آمده باشد.

این فقط یک مثال از اهمیت مشورت و مشاوره بود. برای موفقیت در آزمون تیزهوشان نیز این مثال صادق است. در ادامه مطلب به نکاتی در این زمینه می پردازیم.

برنامه ریزی و مشاوره آزمون هوش تیزهوشان

با توجه به اینکه از مطالب کتاب های درسی سوالی در آزمون هوش وجود ندارد و این آزمون برای سنجش هوش و استعداد دانش آموزان می باشد. برنامه ریزی باید بر مبنای آمادگی برای شرکت در یک آزمون هوش باشد و نه برنامه ریزی برای مطالعه دروس و تمرین و تکرار نکات درسی. برای مشاوره آزمون هوش تیزهوشان بهترین برنامه را از مشاوران شریف بخواهید.

منابع آزمون هوش تیزهوشان

بهترین منبع سوالات هوش تیزهوشان ، جزوه هوش مشاوران شریف می باشد که بر اساس استاندارد های آزمون هوش و بر مبنای آزمون هوش 5 مرداد ماه تیزهوشان ششم به هفتم تالیف شده است. این جزوه مجموعه ای از نکات و سوالات برای آزمون هوش ، استعداد و خلاقیت می باشد که به صورت طبقه بندی مطالب را ارائه می دهد.

برای خرید فایل pdf جزوه هوش تیزهوشان ششم مشاوران شریف کلیک کنید.

تخصصی ترین جزوه آزمون سنجش هوش استعداد های درخشان ورودی پایه هفتم

آمادگی آزمون هوش تیزهوشان ششم به هفتم

علاوه بر استفاده از جزوه هوش تیزهوشان ششم به هفتم ، آمادگی برای حضور در جلسه آزمون از اهمیت بالایی برخوردار است. برای کسب آمادگی و مشاوره آزمون هوش تیزهوشان با مشاوران شریف تماس بگیرید.

برای مشاوره مشاوره آزمون هوش تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای