ثبت نام نمونه دولتی

0

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸

 

آزمون نمونه دولتی برای دو مقطع نمونه دولتی ششم به هفتم و نمونه دولتی نهم به دهم بصورت جداگانه و بصورت هماهنگ استانی یا منطقه ای (چند استانی) برگزار می شود و زمان ثبت نام آن برای هر دو مقطع از اواخر اسفند ماه شروع می شود و معمولا تا اواسط فروردین ماه مهلت دارد که دانش آموزان با پرداخت وجه الکترونیکی و سپس با وارد کردن مشخصات شخصی و تحصیلی خود ثبت نام آزمون نمونه دولتی را انجام می دهند. با توجه به استانی بودن این آزمون زمان ثبت استان ها ممکن است متفاوت باشد و در برخی از موارد توسط مدیران مدارس انجام میگیرد. زمان ثبت نام ممکن است برای چند روز تمدید شود. زمان دقیق ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸ از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. برای عضویت در کانال تلگرامی مدارس نمونه دولتی برای دریافت آخرین اخبار از زمان و نحوه ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸

 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی برای دانش آموزان پایه ششم و نهم تنها از طریق سایت های استانی یا توسط دانش آموز و اولیا محترم و یا توسط مدیران مدارس انجام می پذیرد که هر دانش آموز پس از ورود به سامانه و پرداخت وجه ثبت نام آزمون نمونه دولتی از طریق کارت های بانکی با وارد کردن مشخصات فردی و تحصیلی ثبت نام خود را انجام می دهد. در برخی از استان ها ابتدا ثبت نام انجام می پذیرد و سپس وجه ثبت نام آزمون از دانش آموزان اخذ می گردد.

 

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم ۹۷-۹۸

 

 

۱- داشتن تابعیت ایرانی (پذیرش دانش آموزان غیر ایرانی تابع شرایط خاص می باشد)

۲- اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه ششم

۳- کسب نمره خیلی خوب در تمام دروس یا کسب نمره خوب در یک درس و نمره خیلی خوب در بقیه دروس نیمسال اول پایه ششم، همچنین برای شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم کسب نمره خیلی خوب در تمام دروس یا کسب نمره خوب در یک درس و نمره خیلی خوب در بقیه دروس نیمسال دوم پایه ششم الزامی می باشد.

برای کسب اطلاع بیشتر از شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم ۹۷-۹۸ اینجا کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۷-۹۸

 

۱- داشتن تابعیت ایرانی (پذیرش دانش آموزان غیر ایرانی تابع شرایط خاص می باشد)

۲- اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم

۳- معدل بالای ۱۷ نیمسال اول سال نهم، همچنین برای شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم معدل بالای ۱۷ نیمسال دوم پایه نهم الزامی می باشد.

نکته: پذیرش بدون آزمون برای نمونه دولتی در هیچ کدام از دو مقطع وجود ندارد ولی برخلاف آزمون تیزهوشان، برای آزمون نمونه دولتی تکمیل ظرفیت آزمون بعد از ثبت نام اولیه دانش آموزان پذیرفته شده انجام میگیرد. همچنین آزمون میان پایه برای برخی از مدارس نمونه دولتی برگزار می شود. برای کسب اطلاع بیشتر در این مورد اینجا کلیک کنید.

برای کسب اطلاع بیشتر از شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۷-۹۸ اینجا کلیک کنید.

 

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸

 

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و آزمون نمونه دولتی نهم به دهم معمولا اوایل اردیبهشت ماه می باشد و دانش آموزان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸ ، می توانند یک هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت های استانی اقدام نمایند.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸

برای اطلاع کامل از زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸ اینجا کلیک کنید.

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.