نتایج تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

نتایج تیزهوشان چهارمحال و بختیاری حدود یک ماه بعد از برگزاری آزمون اعلام می گردد. داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات در این زمینه با مشاوران شریف تماس بگیرند. در مقاله زیر قصد داریم تا برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج تیزهوشان چهارمحال و بختیاری ، سامانه دریافت نتايج تيزهوشان چهارمحال و بختیاری ، پاسخنامه آزمون تیزهوشان چهارمحال و بختیاری ، اعتراض به نتايج آزمون تيزهوشان چهارمحال و بختیاری ، لیست ذخیره های آزمون تیزهوشان و نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان مطالبی را بیان کنیم.
در آخر اگر برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان چهارمحال و بختیاری یا سایر موارد نیاز به راهنمایی دارید می توانید با مشاوران ما از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

زمان اعلام نتايج تيزهوشان چهارمحال و بختیاری

آزمون تیزهوشان امسال با توجه به تغییرات صورت گرفته همزمان با آزمون نمونه دولتی در 11 خرداد ماه برای پایه نهم به دهم برگزار می شود و بسیاری از داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و از آن جایی که اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج ندارند ممکن است دچار سردرگمی شوند.
نتایج تیزهوشان چهارمحال و بختیاری در اواسط تیرماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد.
اما در صورتی که دانش آموزان قصد دارند تا از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس آزمون های سال های گذشته اطلاعاتی کسب کنند می توانند با مشاوران ما در مرکز مشاوران شریف تماس بگیرند.

برای اطلاع بیشتر از محاسبه تراز آزمون تیزهوشان کلیک کنید.

سامانه دریافت نتایج تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

از سه سال گذشته و بعد از اجرای سیستم آموزشی جدید شش سه سه در کشور آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد و سامانه ثبت نام ، دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز بصورت یکبارچه و به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد. داوطلبان و اولیاء آن ها برای اطلاع از نتايج آزمون تيزهوشان چهارمحال و بختیاری می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

تنها سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان azmoon.medu.ir می باشد.

پاسخنامه آزمون تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

پاسخنامه آزمون تیزهوشان یک هفته بعد از اعلام نتایج آزمون از طریق سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان منتشر می شود تا در اختیار داوطلبان قرار بگیرد. در این پاسخنامه ها ممکن است قبل از زمان اعتراضات تغییراتی ایجاد شود یا سوالاتی حذف گردد که پاسخنامه های نهایی نیز از طریق سامانه azmoon.medu.ir جهت مقایسه با پاسخبرگ هر داوطلب در اختیار آن ها قرار می گیرد. پاسخنامه تشریحی در سال های گذشته منتشر نشده و امسال نیز بعید است منتشر شود. اما موسسات زیادی بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان به حل تشریحی و انتشار پاسخنامه تشریحی این آزمون می پردازند.

اعتراض به نتایج تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

اعتراض به آزمون تیزهوشان بعد از اعلام نتایج و در اواخر تیر ماه از طریق سامانه اعلام نتایج امکان پذیر خواهد بود. چنانچه داوطلبان نسبت به آزمون خود چه به تراز آزمون یا به سوالات هر درس از آزمون اعتراض دارند اعتراض خود را ثبت نموده و نتایج آن معمولا حداکثر تا اواخر مرداد ماه از طریق همان سامانه قابل مشاهده می باشد.

لیست ذخیره های آزمون تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

لازم به ذکر است ، با توجه به پیگیری های دانش آموزان و اولیا آن ها در مورد نحوه بذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس تیزهوشان در سال های گذشته ، این مدارس هیچ گونه داوطلب ذخیره ای پذیرش نمی کنند. به عبارت دیگر دانش آموزانی که نمره قبولی را کسب نکنند و در آزمون پذیرفته نشوند حتی در صورت انصراف دانش آموزان پذیرفته شده و عدم ثبت نام آن ها نمی توانند در مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند و هیچ گونه لیست ذخیره ای برای این آزمون ها اعلام نمی شود.

نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان همزمان با اعلام نتایج آزمون برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي تیزهوشان مورد نظر ، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام ( شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون ، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه ششم یا نهم و … ) آزمون به اطّلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان نیز اعلام می شود.
همچنین جهت اطلاع ، دبیرستان هاي استعداد هاي درخشان فاقد امکانات خوابگاهی و شبانه روزي هستند. و تحصیل در این دبیرستان ها مستلزم پرداخت شهریه می باشد.

نتایج تیزهوشان

جهت اطلاع از نتایج تیزهوشان چهارمحال و بختیاری

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

جهت عضویت در کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتی کلیک کنید

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای