نتایج نمونه دولتی سمنان

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی سمنان اواسط مرداد ماه می باشد. با توجه به تغییرات امسال ، آزمون نمونه دولتی به صورت کشوری و مشترک با آزمون تیزهوشان برگزار می شود. اما نتیجه آزمون نمونه و آزمون تیزهوشان به طور مجزا اعلام می گردد. در ادامه نکاتی را در این زمینه برای اطلاع شما بیان می کنیم. اگر برای دریافت نتیجه و سایر موارد به مشکلی برخوردید ، می توانید با مشاوران شریف تماس بگیرید.

جهت اطلاع از نتایج نمونه دولتی سمنان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

جهت عضویت در کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتی کلیک کنید

زمان اعلام نتایج نمونه دولتی سمنان

آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم به صورتی کشوری و مشترک با آزمون تیزهوشان در 11 خرداد ماه برگزار می شود و نتايج نمونه دولتي سمنان در اواسط تیرماه مجزا از آزمون تیزهوشان اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد.
اگر می خواهید از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط و بر اساس آزمون های سال های گذشته اطلاعاتی کسب کنید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوران شریف تماس بگیرند.

برای اطلاع بیشتر از محاسبه تراز آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

سامانه دریافت نتایج نمونه دولتی سمنان

برخلاف سال های گذشته ، ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم امسال به صورت هماهنگ کشوری انجام گرفت و دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز به صورت یکبارچه کشوری و از طریق آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir صورت می پذیرد. داوطلبان و اولیاء آن ها برای اطلاع از نتايج آزمون نمونه دولتي سمنان می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

اعلام نتایج آزمون نمونه از طریق سامانه azmoon.medu.ir صورت می پذیرد.

اعتراض به نتایج نمونه دولتی سمنان

یک هفته بعد از اعلام نتایج ، کارنامه دانش آموزان پذیرفته نشده شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط و نزده و نمره (تراز) دانش آموز و نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده همراه با پاسخنامه درست بر روی سامانه جهت مشاهده داوطلبان قرار می گیرد. بعد از آن زمان اعتراض به آزمون و نحوه اعتراض و جوابدهی به اعتراضات مشخص می شود.

لیست ذخیره های آزمون نمونه دولتی سمنان

جهت اطلاع دانش آموزان و اولیا آن ها در مورد نحوه پذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس نمونه دولتی ، این نکته را ذکر می کنیم که بعد از اعلام نتایج اولیه و پس از ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده ، براساس اعلام مجدد مدارس نمونه ، لیست ذخیره های نمونه دولتی اعلام می شود و داوطلبان با مراجعه مجدد به سامانه می توانند مشاهده کنند که جز اسامی پذیرفته شدگان ذخیره هستند یا خیر.

نتایج نمونه دولتی

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای