مشاوره تیزهوشان

داشتن هدف و تلاش برای موفقیت بدون استفاده از تجربیات دیگران و همراهی مشاوری مجرب نتیجه دلخواه را بدست نمی دهد. ممکن است موفقیتی حاصل شود، اما همواره درصد آن پایین است. مشاوره تیزهوشان راه گشای موفقیت می باشد.

در نظر بگیرید کسی را که میخواهد به یک قله صعود کند؛ اگر قبل از حرکت با فردی که قبلا تجربه صعود به قله را داشته و اطلاعات لازم در این خصوص را دارد، مشورت کند و از او کمک بگیرد، می تواند یک نقشه راه تهیه کند، وسایل و تجهیزات لازم را مهیا سازد، برای سفر برنامه ریزی کند، راه مقابله با شرایط بحرانی را یاد بگیرد، از خطرات راه اطلاع پیدا کند، از مسیر های اشتباه و نادرست آگاهی یابد و بسیاری از این قبیل موارد که باعث می شود در کنار لذت بردن از سفر خود، راه درست را بپیماید و در نهایت به قله برسد. همچنین داشتن اطمینان از مسیر و آگاهی کامل از موارد سفر باعث می شود تا فرد با دقت بیشتری جزئیات را ببیند و تجربیات بیشتری را کسب کند و در این راه به همسفران خود نیز کمک کند و آن ها را هم با خود به قله برساند.

حال فردی را تصور کنید که بدون کسب آگاهی های لازم و بدست آوردن اطلاعات و عدم فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز، اقدام به حرکت برای صعود به قله کند. چنین فردی در مسیر قطعا با مشکلات فراوانی مواجه می شود که ممکن است از سفر  منصرف شود و یا حتی در مسیر دچار اتفاقاتی ناگوار گردد. نهایتا اینکه شاید، و فقط شاید به قله نیز برسد؛ اما در مسیر نه از زیبایی های آن استفاده کرده و نه توانسته تجربه ای درست از سفر خود بدست آورد. ضمن اینکه ممکن است برای افرادی که همراه او بوده اند دردسر های زیادی نیز بوجود آمده باشد.

این فقط یک مثال از اهمیت مشورت و مشاوره بود.، مسیر تحصیلی نیز شباهت های زیادی به این مثال دارد، با این تفاوت که در مسیر تحصیل پس از رسیدن به هر قله، قله ی دیگری پیش روی شماست. حال اگر مشاوری در کنار شما نباشد تا مسیر درست را برای رسیدن به موفقیت به شما آموزش دهد، ممکن است تا جایی مسیر را درست ادامه دهید اما در این مسیر با مشکلات زیادی مواجه می شوید که در نهایت شما را از ادامه راه مایوس می کند و نتیجه حاصل با تحمل تمام مشکلات نهایتا نتیجه دلخواه نخواهد بود. توصیه ما به شما این است که در تمام مراحل تحصیلی، مشاوری در کنار خود داشته باشید تا بهترین راه ها را برای موفقیت پیدا کنید. مشاوران شریف

مشاوره قبولی تیزهوشان

اما در زمینه خاص مشاوره تیزهوشان و برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان، در درجه اول داشتن برنامه ای پویا که نه شما را خسته کند و نه اینکه نتیجه ای نداشته باشد، لازم است (درباره جزئیات بیشتر از برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان کلیک کنید). طرح چنین برنامه ای نیاز به کمک مشاوری مجرب دارد تا با توجه به ویژگی های شما برنامه ای متناسب وضعیت شما طرح ریزی کند تا در کنار این که از درس خواندن خسته نشوید هم بتوانید تمام دروس را مطالعه کنید و هم بتوانید برای آزمون تستی آماده شوید.  مشاوران شریف با تجربه چندین ساله خود در این زمینه و بررسی کامل شریط موفقیت و قبولی در آزمون تیزهوشان و در کنار آن تحصیل در دانشگاه های تهران، بهترین برنامه را در این خصوص در اختیار شما قرار می دهند. برای مشاوره تماس بگیرید.

در کنار موارد بالا آگاهی از بهترین منابع و جزوات درسی و آزمون های آزمایشی تاثیر زیادی در کسب موفقیت دارد. در این زمینه نیز بدون راهنمایی یک مشاور خوب تصمیم گیری کار سختی خواهد بود. برای مثال استفاده از کتاب ها و جزواتی که حجمی بسیار بیشتر از کتاب های درسی دارد، می تواند سبب خستگی دانش آموز و در مواردی باعث ناامیدی وی از ادامه تلاش برای موفقیت شود.

مشاوره تیزهوشان در زمینه طریقه صحیح مطالعه کتاب های درسی و روش های نکته برداری و حل کردن سوالات نیز اهمیت دارد و  از مواردی است که اطلاع از آن کمک زیادی به شما می کند. در تمامی این موارد مشاوران ما بهترین راه ها را به شما نشان می دهند.

بعد از تلاش و پشتکار همراه با برنامه ریزی، طریقه به ثمر رساندن این تلاش ها نیز اهمیت بسزایی دارد. موارد زیادی وجود دارد که با تلاش فراوان و حتی شاگرد برتر بودن، نتوانستن نتیجه دلخواهی از آزمون تیزهوشان کسب کنند. از جمله این موارد؛ عدم آشنایی با آزمون تستی، استرس بیش از حد، برخورد با شرایط غیر قابل پیش بینی مثل دیر رسیدن به امتحان، عدم آمادگی روحی برای آزمون به دلیل عدم اطمینان کافی به تلاش های خود و بسیاری از موارد دیگر می باشد. یک مشاور خوب در حین مشاوره و برنامه ریزی درسی برای آزمون تیزهوشان همه این موارد را با شما مطرح می کند و راه حل های آن را نیز به شما آموزش می دهد.

در پایان نیز پس از کسب نتیجه، هر چه که باشد؛ یک مشاور خوب می تواند به شما کمک زیادی کند.

در کنار این داشتن یک مشاور خوب سبب موفقیت های زیادی حتی در زندگی شما می شود. مشاوران شریف آگاهی به شما و همراهی شما تا رسیدن به موفقیت را وظیفه خود می دانند

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای