کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه نمونه دولتی : جهت اطلاع شما دانش آموزان عزیز و اولیاء گرامی از چگونگی نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی به توضیحاتی در این باره می پردازیم. در پایان اگر برای دریافت کارت ورود به جلسه با مشکلی مواجه شدید و یا در این مورد سوالی داشتید ؛ می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و برای تماس از طریق کد تخفیف کلیک کنید

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی از یک هفته قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی بر روی سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی قابل دریافت می باشد. (آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان برگزار می گردد ، لذا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز برای هر دو یک زمان می باشد). تاریخ برگزاری آزمون نمونه دولتی پایه نهم 11 خرداد ماه می باشد که کارت ورود به جلسه از تاریخ 5 خرداد ماه قابل دریافت است. و برای آزمون نمونه دولتی ششم براساس آخرین اخبار ، امسال برگزار نمی گردد. برای اطلاع از آخرین اخبار نمونه دولتی ششم از طریق تلگرام کلیک کنید.

نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

بر خلاف سال های گذشته که کارت ورود به جلسه از طریق سایت های استانی و یا مدرسه دریافت می شد ؛ برای آزمون امسال ، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.medu.ir در سراسر کشور صورت می گیرد. علاوه برسامانه مذکور سایت دیگری برای دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی وجود ندارد.

تطبیق مشخصات کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

پس از دریافت کارت ورود به جلسه باید مشخصات روی کارت را بررسی کنید و در صورت مغایرت از طریق راه های پیگیری که روی سامانه تعریف می شود ؛ نسبت به اصلاح کارت اقدام کنید. سعی کنید در روز های ابتدایی اقدام به دریافت کارت نمایید تا در صورت وجود اشکال فرصت کافی برای اصلاح مشخصات خود را داشته باشید.

سامانه دریافت کارت جلسه ورود به جلسه نمونه دولتی

تنها سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی به نشانی azmoon.medu.ir می باشد که برای دریافت کارت به این سامانه مراجعه نمایید. همچنین برای دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی می توانید با مشاوران شریف تماس بگیرید.

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای