نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان

نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

 آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸ در تاریخ 5 مرداد ماه برگزار شد و داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از آزون پیگیر نتایج می شوند. در این مطلب قصد داریم تا برای اطلاع شما دانش آموزان و اولیای عزیز در مورد زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ، سامانه دریافت نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ، پاسخنامه آزمون سنجش هوش تیزهوشان تیزهوشان ، اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان و نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان مطالبی را بیان کنیم.

برای مشاوره نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان عضو کانال های تیزهوشان شوید

زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم

آزمون تیزهوشان در 5 مرداد ماه برای پایه ششم به هفتم برگزار شد. بسیاری از داوطلبان بعد از آزمون به دنبال دریافت نتیجه می باشند و از آن جایی که اطلاع دقیقی از زمان اعلام نتایج ندارند ممکن است دچار سردرگمی شوند.
نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان امسال ، طبق اعلام دفترچه آزمون در اوایل شهریور ماه اعلام می شود و قبل از آن هیچ نتیجه ای حتی اعلام اسامی نفرات برتر صورت نمی پذیرد. از این رو داوطلبان شرکت کننده در آزمون سنجش هوش تیزهوشان برای اطلاع از آخرین اخبار و نتایج آزمون می توانند عضو کانال تیزهوشان شوند.

در صورتی که دانش آموزان قصد دارند تا از نتیجه احتمالی خود و یا محاسبه تراز آزمون خود بر اساس تست های درست و غلط اطلاعاتی کسب کنند می توانند با مشاوران ما در مرکز مشاوران شریف تماس بگیرند.

چگونه نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان را ببینیم؟

از سه سال گذشته و بعد از اجرای سیستم آموزشی جدید شش-سه-سه در کشور، آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد اما با توجه به تغییراتی که امسال در نحوه ی برگزاری آزمون صورت گرفت ، سامانه ثبت نام، دریافت کارت و اعلام نتایج آن نیز تغییر کرده و بصورت یکبارچه و به آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir می باشد. داوطلبان و اولیاء آن ها بعد از اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم جهت دریافت نتایج آزمون می توانند به سایت مذکور مراجعه کنند.

تنها سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان hoosh.medu.ir می باشد.

پاسخنامه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

پاسخنامه های اولیه آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم توسط مشاوران شریف تهیه و در اختیار داوطلبان قرار گرفته شده است. در این پاسخنامه ها ممکن است قبل از زمان اعتراضات تغییراتی ایجاد شود یا سوالاتی حذف گردد که پاسخنامه های نهایی نیز از طریق سامانه hoosh.medu.ir جهت مقایسه با پاسخبرگ هر داوطلب در اختیار آن ها قرار می گیرد. پاسخنامه تشریحی در سال های گذشته منتشر نشده و امسال نیز بعید است منتشر شود. اما موسسات زیادی بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان به حل تشریحی و انتشار پاسخنامه تشریحی این آزمون می پردازند.

برای دانلود پاسخنامه سوالات هوش 5 مرداد کلیک کنید

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان

بعد از اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان سامانه اعلام نتایج این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که چنانچه نسبت به آزمون خود چه به تراز آزمون یا به هر سوالات از آزمون اعتراض دارند، اعتراض خود را ثبت نموده و نتایج آن معمولا حداکثر تا اواسط شهریور ماه از طریق همان سامانه قابل مشاهده می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر در زمینه اعتراض به آزمون تیزهوشان با مشاوران ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با ۱۵۶۹ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

مشاوران شریف از 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند. (حتی ایام تعطیل)

جهت عضویت در کانال تلگرامی تیزهوشان و نمونه دولتی کلیک کنید

لیست ذخیره های آزمون سنجش هوش تیزهوشان

با توجه به پیگیری های دانش آموزان و اولیاء آن ها در مورد نحوه پذیرش دانش آموزان ذخیره در مدارس تیزهوشان ششم به هفتم در سال های گذشته، این نکته را ذکر می کنیم که در این مدارس هیچ گونه داوطلب ذخیره ای پذیرفته نمی شود. به عبارت دیگر دانش آموزانی که نمره قبولی را کسب نکنند و در آزمون پذیرفته نشوند، حتی در صورت انصراف دانش آموزان پذیرفته شده و عدم ثبت نام آن ها نمی توانند در مدارس تیزهوشان ثبت نام کنند و هیچ گونه لیست ذخیره ای برای این آزمون ها اعلام نمی شود.

نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

همزمان با اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان برای دانش آموزان پذیرفته شده، نشانی دقیق دبیرستان هاي تیزهوشان مورد نظر، تاریخ مراجعه و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام (شامل پرینت نتیجه قبولی آزمون، کپی شناسنامه داوطلب و کارنامه قبولی پایه ششم و …) آزمون به اطلاع دواطلب رسانده می شود و آخرین مهلت برای ثبت نام قبول شدگان آزمون سنجش هوش تیزهوشان در دبیرستان های دوره اول و دوم متوسطه، حداکثر تا اواسط شهریور ماه می باشد. بعد از این زمان ثبت نام صورت نمی پذیرد.
همچنین جهت اطلاع، دبیرستان هاي استعداد هاي درخشان فاقد امکانات خوابگاهی و شبانه روزي هستند و تحصیل در این دبیرستان ها مستلزم پرداخت شهریه می باشد.

  • نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۹۸-۹۷

  • سايت تيزهوشان و استعدادهاي درخشان

  • اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۹۸-۹۷

  • نتایج آزمون استعداد های درخشان

  • اسامی کسانی که در ازمون تیزهوشان قبول شدند

  • زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۹۸-۹۷

  • نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان

آزمون آنلاین

جزوات تیزهوشان

مدارک اپلای